Jak na husté obočí?

1. května 2014 v 11:42 | -A |  Móda & Styl
Chcete působit přirozeně a navíc být trendy? Přestaňte si nepřiměřeně vytrhávat obočí. Úzké linky či dokonce obočí namalované tužkou působí antisexy.

Husté obočí se stalo hitem minulý rok a trendy bude i letos. Uzoučké linky již dávno nefrčí a upřímně nikdy ani velkou slávu neudělaly. Takže pokud jste si nenechala neprozřetelně celé obočí vytrhat a následně vytetovat, udělala jste správnou věc.

Vytrhávejte obočí s mírou

Pokud máte dostatečně husté obočí, postarejte se o to, abyste se zbavila pouze chloupků, které přesahují váš přirozený tvar a zasahují do víčka. Díky této jednoduché úpravě bude vaše obočí vypadat čistěji a upraveněji. Pokud by trháním vznikly v obočí mezery, doplňte je líčením.

Pročešte obočí kartáčkem

Čistým kartáčkem nebo štětečkem (zvolit můžete například štěteček od vyschlé řasenky, který důkladně omyjete) pročešte obočí po směru jeho růstu. Na denním světle zkontrolujte, jestli v obočí nevznikly mezery, které je ideální zamaskovat vhodně zvoleným líčením.

Na mezery v obočí použijte tužku či stíny

Mezery v obočí lze zamaskovat tužkou nebo matnými stíny, které odpovídají co nejvíce barvě vašich vlasů. Při úpravě dělejte co nejkratší tahy, díky čemuž si zaručíte maximálně přirozený výsledek.

Správný tvar obočí

Tvar obočí dokáže ovlivnit celý výraz obličeje. Pokud necháte konec obočí směrovat příliš dolů, budete působit smutně. Podle zkušené vizážistky by mělo být nejvyšší místo oblouku v jedné třetině oka. Jestliže si s vytvarováním obočí nebudete vědět rady, raději se objednejte na kosmetiku, kde vám s vytvarováním pomohou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Simmone-misundt.blog.cz Simmone-misundt.blog.cz | Web | 1. května 2014 v 12:01 | Reagovat

wow máš takový příjemný blog:) Já mám vcelku husté obočí ale není to úplně to co chci obočí si netrhám není k čemu:)Děkuji za tipy něco zkusím:)
P.S. nechceš spřátelit?:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama