Ztráta panenství. Pár základních věcí.

18. dubna 2014 v 11:08 | -A |  Sex a vztahy
Ztráta panenství nemusí být děsivá a zastrašující , ale poprvé je trochu problém , pokud jde o to, jak to ovlivní vaše tělo a mysl . A je to matoucí : Co panenství vlastně je? Jak sakra můžete přijít o něco, co je abstraktní ?

První věc : Co je panenství ?

To záleží na tom , koho se zeptáteDr. Erica Zelfand vysvětlila , " Jako lékařka bych si opravdu přála aby tento zastaralý termín už vyšel z módy. Když lidé slyší slovo " panenství " tak si obvykle myslí že penis poprvé vstoupí do vagíny a naopak . Obvykle to je myšlenka pro chaotický , bolestivý proces , ale opravdu to tak nemusí být . " ( No , díky bohu . ) Dodala Dr. Zelfand , "
Jak víte, že jste připraveni na sex ?

Jeden způsob, jak vědět, že jste připraveni na sex ? Nejste zvědaví , zda jste připraveni na sex .

Dámská psycholožka Jessica Cashman tuto myšlenku rozvedla krásně . " Víte, že jste připraveni na sex , když můžete zvládnout fyzickou a emocionální odpovědnost sexu. Citově , to je trochu obtížné definovat . Za prvé a především , musíte se ujistit, že váš partner je dostatečně zralý, aby také mohl mít pohlavní styk . Toho lze dosáhnout tím, že má s vámi otevřenou diskuzi . "

Jak se můžete připravit na své poprvé ?

Předtím, než budete mít sex poprvé , musíte si se sebou popovídat .
Zeptejte se sami sebe : Opravdu chcete mít sex kvůli sexu ? Nebo si myslíte, že sex je způsob, aby vás měli ostatní rádi a vy abyste byli aktuální? Musíte se ujistit, že je to něco, co chcete pro sebe a že jsou vaše očekávání realistická .
Co můžete očekávat, od svého poprvé ?

Je pravděpodobné, že tam budou nějaké trapnosti , protože, no, čtyři lokty a kolena v jedné posteli . Poprvé holt člověk neví co má dělat.To může být také trochu emocionálně vyčerpávající .

Psychiatrička Dr. Carole Lieberman tomu přidala trochu děsivosti . " Ztráta něčího panenství může být velmi traumatizující , a to zejména v případě, že si vyberete špatného chlapce a nesprávný čas a místo , " řekla . "Holky si musí uvědomit, dar dát někomu své panenství mohou uskutečnit jen jednou , takže je třeba , aby se ujistila , že příležitost je zvláštní . "

Bude to bolet ?
Na to je jediná odpověď " To záleží na okolnostech. " Na jakých ? No , jeden faktor je vaše tolerance bolesti .
Pro více zkušeností a odbourání bolesti pomáhá i masturbace.
Poprvé to prostě nemusí být moc pohodlné a to je naprosto normálné.
Je také důležitá předehra. Když jdete hned "na to", holka není dostatečně "vlhká" a potom může průnik penisu do pochvy bolet. Čím delší je předehra, tím lépe. Mazlení, hlazení.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama