Znáš sama sebe skutečně dobře?

7. dubna 2014 v 12:12 | -A |  Tvůj svět
Výjimečný test osobnosti.
Deset dveří, jedna volba... Test osobnosti odhalí, jaká ve skutečnosti jsi.

Myslíš si, že o sobě víš opravdu všechno? Vyber si jedny z dveří na obrázku a možná o sobě zjistíš něco, co ti dosud unikalo. Volby, které děláme podvědomě, dokážou o lidské duši hodně napovědět.

Tento test osobnosti přinesla stránka www.connectiontocreative.com a stal se hitem na Facebooku. Své dveře si v testu vybrali lidé po celém světě, teď máš příležitost i ty.

Které jsou ty tvoje? Otestuj se.

Test osobnosti

1 Jsi zábavná osobnost, máš ráda všechno vzdušné a světlé. Tvůj život je o péči o druhých a také o radosti z maličkostí, jakou v tobě může vyvolat vůně oblíbené svíčky či čerstvý chléb z pekárny. Pravděpodobně máš zálibu v cestování a poznávání cizích kultur. Chceš každému skutečně dopřát a vytvořit srdečnou atmosféru se ti daří velmi snadno. Důležité pro tebe je zapamatovat si, že pokud budeš potřebovat pomoc ty, netřeba se bát o ni požádat.

2 Záležitosti máš ráda jasné, čisté, přímé, překáží ti zbytečné přikrášlování reality či chození kolem horké kaše. Možná mermomocí zápasíš o to, aby byl tvůj život perfektní, ale... Nechybí ti něco? V práci se snažíš a na své zásluhy jsi hrdá. Ale i když tvrdě pracuješ, ať už v zaměstnání nebo ve škole, neměla bys zapomínat na svůj osobní rozvoj, své skutečné JÁ. Život je o hledání rovnováhy, pestrosti a vytváření nezapomenutelných zážitků. Pokud máš pocit, že už dlouho chodíš po vyšlapaných stezkách, vyzkoušej jinou cestu. Možná tě překvapí!

3 Je zřejmé, že jsi nepředvídatelná osobnost a lidem, které si pustíš do života, připadáš velmi zajímavá. Jsi všestranná a dobrá ve více směrech. Jsi také umělecká duše a to se může projevit různým způsobem. Dokážeš vytvořit z ničeho něco, cizí ti nemusí být například second-handy. Umíš vdechnout život starým věcem. Možná ti je dobře, když jsi zalezlá doma, kde máš vlastní svět, ale pamatuj, že sem tam je potřeba z něj třeba vyjít ven. Je čas sklouznout z oblaků zpátky na zem!

4 Jsi sentimentální duše a občas umíš být trošku dramatická. Máš v sobě osobnost umělce, díky tomu se ráda projevuješ psaním, hudbou nebo v jiném druhu umění. Tvoje povaha je dvojitá - jednou jsi otevřená a přátelská, jindy uzavřená a užíváš si samotu. Myšlenky a problémy si často necháváš pro sebe. I když si myslíš, že by je nikdo nepochopil, zkus se otevřít se a sdílet je s druhými. Budeš se pak cítit mnohem lépe. Hluboko v duši můžeš být nespokojená, ale před ostatními se budeš tvářit, že jsi v pořádku. Uvědom si, že ostatní se s tebou chtějí podělit o své pocity a chtějí, aby ses s nimi o ty své podělila také.

5 Je pro tebe velmi důležité zapadnout a mít pocit, že jsi pánem každé situace. Ve tvém životě se stále něco děje a až když jsi výkonná, cítíš se dobře. Tvoje zaneprázdněnost může vést k tomu, že pro tebe bude třeba chvíli se zastavit a zorientovat v situaci. Kromě toho, co chce tvoje tělo? Není hříchem, pokud se zrelaxuješ například v pondělí a úplně vypneš. Dopřej si čas na to, abys zjistila, co tě vlastně baví. Vyzkoušej například nové hobby, které nepatří do tvých každodenních kolejí. Objevuj sama sebe, i když to má být prostřednictvím oddechu. Život není závod.
UDĚLEJ SI DALŠÍ TESTY:

6 Jsi sebevědomá osoba, citlivá na detaily. Můžeš působit jako pohodová osobnost, co má ráda vzrušení, avšak uvnitř jsi to stále TY. Na svém vystupování si dáváš záležet a zajímá tě, jak tě vidí ostatní. Ale například uvnitř auta nebo domu či pokojíku máš pravděpodobně nepořádek. Občas jdeš sama proti sobě, což může být zničující... Život člověka, který je plný protikladů, asi není jednoduchý, že? Nezapomínej zhluboka dýchat a relaxovat. Ne vždy musíš potěšit ostatní a vyhovět všem. Snaž se zjistit, jaká ve skutečnosti chceš být a co chceš opravdu dělat.

7 Jsi přímý minimalista, který má stále něco na práci. Staráš se o druhé a svůj čas věnuješ všemu, jen ne sobě. Jsi trošku sentimentální, takže se ráda obklopuješ vzpomínkami a věcmi, které ti je připomínají. Rodina a přátelé, ti jsou pro tebe důležití, udělala bys pro ně všechno. Sama sebe v životě nekladeš na první místo a to tě činí spokojenou a naplňuje pocitem bezpečí. Což by však potěšilo TEBE? Co by TI zpestřilo a zpříjemnilo život? I když ti život dává úkoly, Stále je to TVŮJ život. Zastav se a zamysli nad tím, jak chceš aby vypadala tvoje budoucnost. Každý pochopí, že chceš, aby se i tobě děly krásné věci. Carpe diem - užij dne.

8 To, že jsi zábavná a hravá povaha, tě udržuje věčně mladou. I když jsi bezstarostná a snadno se s tebou vychází, přeci jsou oblasti života, ve kterých jsi méně sebevědomá a máš obavy. Máš problém sama sebe zorganizovat, často nevíš, co s problémem ve tvojí hlavě, kde ho začít řešit. Možná jsi hrdá osobnost, ale musíš se naučit mít sama sebe ještě více ráda. Dej si čas a objev své skryté já prostřednictvím sebevyjádření. Jak se právě teď projevuješ světu? Pamatuj, že ve tvém okolí jsou lidé, co ti rádi pomohou. Ale musíš jim dát najevo, že jsi jejich snahu pomoci schopna přijmout. Život bude hned lehčí, když si lidi pustíš blíže k tělu.

9 Jsi nepředvídatelná osoba, která vždy ví, jak dát věci do pohybu. Jsi úžasná v řešení problémů, a to tě dělá na tvojí úspěšné cestě životem šťastnou. Máš ráda, když jsou věci nekomplikované a spokojíš se i s průměrem. Vždyť proč bys měla chtít něco víc? Je jednoduché tě potěšit a ty ráda těšíš druhé. Ptačí budka, což potěší tvou mámu či pomoc příteli se zařizováním domu - jsi vždy tu, abys podala pomocnou ruku. Pamatuj si, že život je výjimečný. Je v pořádku, pokud si občas dopřeješ něco speciálního. Protože i ty jsi speciální!

10 Jsi osoba, která dokáže upřímně ocenit stabilitu a jistotu. Dá se na tebe spolehnout a jsi pyšná na svou zálibu v detailech a kvalitě. Vždy víš, co dostaneš. Do ničeho totiž neinvestuješ předtím, než si ověříš, že to stojí za to. Miluješ bezpečnost a ochranu v každé oblasti tvého života. Nepotřebuješ mít nic navíc, pokud v tom nevidíš smysl nebo užitek. Je možné, že v tobě dřímá kreativní duše, kterou však z nějakých důvodů nechceš nechat se projevit. Možná je to psaní, hudba či jiné umění, zatím sis ze svého nadání však neudělala zaměstnání. Máš pocit, že tvoje problémy jsou jen tvé a ostatní s nimi netřeba zatěžovat. Měj na paměti, že ukázat své pravé já světu, nebo dejme tomu alespoň kamarádům, není hřích. Jsme všichni jen lidé.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama