Jděte do toho: 4 snadné účesy pro přírodní strukturu vlasů

7. dubna 2014 v 12:37 | -A |  Vlasy
Je jaro, a to je právě čas přestat trávit hodiny fénování vlasů a používat přístroje co vlasy ničí. Zapomeň na chvíli na svou žehličku i kulmu, a přijmi svojí přirozenou strukturu. Rozluč se s hodiny bojů s vlasy a uvítej krásu v jednoduchosti. Tyto účesy ti budou trvat méně než 5 minut.

http://www.girlslife.com/image.axd?i=61893
Messy Pony

Styl Seleny Gomez je snadný a to je nejlepší. Rozčešte vlasy. Poté, shromažděte vaše vlasy v zadní části hlavy a zajistěte pevně gumičkou. K dosažení "dokonale chaotický" , mírně rozcuchejte, popřípadě povytáhněte několik pramenů a vytáhněte nějaké pramínky pro rámování tváří a obličeje.

http://www.girlslife.com/image.axd?i=61894
Pile Up

Neměly jste čas si umýt vlasy? Žádný strach! Vlasy vyčešte na vrchol vaší hlavy a zajistěte pérky nebo klipy, à la Victoria Justice. Účes by měl působit ledabile a přitom naprosto skvěle. Chcete-li přidat něco navíc, svažte šatek nebo stuhu kolem hlavy.

http://www.girlslife.com/image.axd?i=61895
Ribbon Braid

Rozjasněte nudný cop tím, že přidáte trochu barvy jako Bella Thorne. Chyťte pramen vlasů a k němu připevněte stužku. Poté pleťte cop jaký chcete. Nejlépe vypadá rybí.


http://www.girlslife.com/image.axd?i=61897
Half Up-Down Half

Chloë Moretz zvolila velmi jednoduchý a přitom elegantně působící účes. Horní polovinu vlasů sčešte a shromážděte v horní a zadní části hlavy. Útáhněte pevně a zajistěte gumičkou. Pro elegantní vzhlednechte pár volných pramínků kolem obličeje aby vzhled vypadal přirozeně pro více bohémský pocit. Můžete doplnit sponou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama